G.SKILL RIPJAWSV DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 WHITE F4-3600C18D-32GVW
Symbol:
F4-3600C18D-32GVW
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.13 kg |
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 220mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.