• G.SKILL RIPJAWSV DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 WHITE F4-3600C18D-32GVW
Symbol: F4-3600C18D-32GVW
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.13 kg
EAN 4713294234650
Zostaw telefon
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Profil SPD Tak
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.35 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Opóźnienie CAS 18
Pamięć RAM 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC
Wysokość produktu 42 mm
Szerokość 145mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.