• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A32GX1-RS
Symbol: F5-5600S4645A32GX1-RS
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 0.029 kg
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Szybkość przesyłania danych pamięci 5600 MT/s
Profil SPD Tak
Opóźnienie CAS 46
Pamięć RAM 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Przeznaczenie Laptop
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Napięcie pamięci 1.1 V
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Szerokość 170mm
Długość 70mm
Wysokość 15mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.