• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS
Symbol: F5-4800S4039A32GX1-RS
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 4800 MHz
Opóźnienie CAS 40
Napięcie pamięci 1.1 V
Profil SPD Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci RAM DDR5
Pamięć RAM 32 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Przeznaczenie Laptop
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 170mm
Długość 70mm
Wysokość 10mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.