G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS
Symbol:
F5-4800S4039A32GX1-RS
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Profil SPD | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 10mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.