• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X32GB 5600MHZ 1,1V F5-5600S4645A32GX2-RS
Symbol: F5-5600S4645A32GX2-RS
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 0.052 kg
Specyfikacja
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Przeznaczenie PC
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 64 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Napięcie pamięci 1.1 V
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Opóźnienie CAS 46
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Szerokość 139mm
Długość 162mm
Wysokość 18mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.