G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 16GB 5600MHZ CL40 1,1V F5-5600S4040A16GX1-RS
Symbol:
F5-5600S4040A16GX1-RS
865.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 70mm |
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.