• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 16GB 5600MHZ CL40 1,1V F5-5600S4040A16GX1-RS
Symbol: F5-5600S4040A16GX1-RS
865.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Korekcja ECC Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Napięcie pamięci 1.1 V
Pamięć RAM 16 GB
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Przeznaczenie Laptop
Typ pamięci RAM DDR5
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Szerokość 170mm
Długość 10mm
Wysokość 70mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.