• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X16GB 3200MHZ CL22 1,20V F4-3200C22D-32GRS
Symbol: F4-3200C22D-32GRS
Brak towaru
992.00
Wpisz swój e-mail
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.055 kg
EAN 4713294226655
Zostaw telefon
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.2 V
Pamięć RAM 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Opóźnienie CAS 22
Przeznaczenie Laptop
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 140mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.