G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X16GB 3200MHZ CL22 1,20V F4-3200C22D-32GRS
Symbol:
F4-3200C22D-32GRS
| Wpisz swój e-mail |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.055 kg |
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 140mm |
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.