• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X16GB 2666MHZ CL19 1,20V F4-2666C19D-32GRS
Symbol: F4-2666C19D-32GRS
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.055 kg
EAN 4713294220875
Zostaw telefon
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Opóźnienie CAS 43
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Pamięć RAM 32 GB
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 18mm
Wysokość 142mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.