• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-16GRS
Symbol: F4-3200C22S-16GRS
544.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Przeznaczenie Laptop
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Napięcie pamięci 1.2 V
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Opóźnienie CAS 22
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 170mm
Długość 70mm
Wysokość 10mm
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.