G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-16GRS
Symbol:
F4-3200C22S-16GRS
544.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 10mm |
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.