• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR3 8GB 1600MHZ 1,35V CL9 F3-1600C9S-8GRSL
Symbol: F3-1600C9S-8GRSL
Brak towaru
186.00
Wpisz swój e-mail
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.028 kg
EAN 4719692000019
Zostaw telefon
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Napięcie pamięci 1.35 V
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Pamięć RAM 8 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie Laptop
Opóźnienie CAS 9
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 69mm
Długość 166mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.