• G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR3 2X8GB 1866MHZ CL11 1,35V F3-1866C11D-16GRSL
Symbol: F3-1866C11D-16GRSL
Brak towaru
399.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.03 kg
EAN 4719692000446
Zostaw telefon
Specyfikacja
Opóźnienie CAS 11
Przeznaczenie Laptop
Typ pamięci RAM DDR3
Napięcie pamięci 1.35 V
Pamięć RAM 16 GB
Prędkość zegara pamięci 1866 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.