G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR3 2X8GB 1866MHZ CL11 1,35V F3-1866C11D-16GRSL
Symbol:
F3-1866C11D-16GRSL
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1866 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 145mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.