• G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X48GB 5200MHZ CL40 XMP3 BLACK F5-5200J4040A48GX2-RS5K
Symbol: F5-5200J4040A48GX2-RS5K
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.12 kg
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Rodzaj chłodzenia Radiator
Przeznaczenie PC
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Typ pamięci RAM DDR5
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 48 GB
Pamięć RAM 96 GB
Prędkość zegara pamięci 5200 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Opóźnienie CAS 40
Napięcie pamięci 1.1 V
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Korekcja ECC Nie
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 220mm
Długość 142mm
Wysokość 20mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
96 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.