• G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.13 kg
Opóźnienie CAS 36
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Profil SPD Tak
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 220mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.