G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Symbol:
F5-6000J3040G32GX2-RS5K
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.14 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Napięcie SPD | 1.1 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Prędkość SPD | 4800 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 144mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 220mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.