• G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Symbol: F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.14 kg
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Typ pamięci RAM DDR5
Napięcie SPD 1.1 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.4 V
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Prędkość SPD 4800 MHz
Przeznaczenie PC
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Pamięć RAM 64 GB
Profil SPD Tak
Opóźnienie CAS 30
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 144mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.