• G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Symbol: F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.13 kg
Typ pamięci RAM DDR5
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Profil SPD Tak
Napięcie pamięci 1.4 V
Korekcja ECC Nie
Opóźnienie CAS 36
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Pamięć RAM 32 GB
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 141mm
Długość 21mm
Wysokość 219mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.