G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Symbol:
F5-6000J3636F16GX2-RS5K
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.13 kg |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Profil SPD | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 21mm |
| Wysokość | 219mm |
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.