G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
Symbol:
F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.165 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przeznaczenie | PC |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 16mm |
| Wysokość | 138mm |
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.