• G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
Symbol: F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.165 kg
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci RAM DDR5
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Pamięć RAM 32 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.1 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Przeznaczenie PC
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Pokrycie ołowiem Złoto
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 36
Szerokość 161mm
Długość 16mm
Wysokość 138mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.