G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X8GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F8GH2-FX5
Symbol:
F5-6000J3038F8GH2-FX5
| Wpisz swój e-mail |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.12 kg |
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 220mm |
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.