• G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X8GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F8GH2-FX5
Symbol: F5-6000J3038F8GH2-FX5
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.12 kg
EAN 4711549511273
Zostaw telefon
Specyfikacja
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.1 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM 16 GB
Szybkość przesyłania danych pamięci 6000 MT/s
Przeznaczenie PC
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Profil SPD Tak
Opóźnienie CAS 30
Rodzaj chłodzenia Radiator
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 145mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.