• G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-FX5
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.13 kg
Specyfikacja
Profil SPD Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Napięcie pamięci 1.35 V
Opóźnienie CAS 36
Korekcja ECC Nie
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Przeznaczenie PC
Pamięć RAM 64 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 220mm
Długość 142mm
Wysokość 20mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.