G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5
Symbol:
F5-6000J3040G32GX2-FX5
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.13 kg |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 222mm |
| Wysokość | 21mm |
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.