• G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5
Symbol: F5-6000J3040G32GX2-FX5
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.13 kg
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Profil SPD Tak
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Korekcja ECC Nie
Opóźnienie CAS 30
Napięcie pamięci 1.4 V
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Rodzaj chłodzenia Radiator
Pamięć RAM 64 GB
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) 1.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 140mm
Długość 222mm
Wysokość 21mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.