• G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5
Symbol: F5-6000J3636F16GX2-FX5
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.12 kg
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Opóźnienie CAS 36
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 32 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC/serwer
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.35 V
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) 1.0
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Profil SPD Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 145mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.