• G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5
Symbol: F5-6000J3038F16GX2-FX5
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.123 kg
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Profil SPD Tak
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Korekcja ECC Nie
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Opóźnienie CAS 30
Szerokość 218mm
Długość 143mm
Wysokość 16mm
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.