• G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK
Symbol: F4-3200C16S-16GVK
571.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.085 kg
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Korekcja ECC Nie
Opóźnienie CAS 16
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Kolor produktu Czarny
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Rodzaj chłodzenia Radiator
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM 16 GB
Wysokość produktu 42 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 220mm
Długość 20mm
Wysokość 140mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.