G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK
Symbol:
F4-3200C16S-16GVK
571.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Duża dostępność
| Waga | 0.085 kg |
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.