G.SKILL DDR4 AEGIS DDR4 2X8GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16D-16GIS
Symbol:
F4-3200C16D-16GIS
632.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.067 kg |
| Specyfikacja | |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie SPD | 38 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 16mm |
| Wysokość | 145mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.