• G.SKILL DDR4 AEGIS DDR4 2X8GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16D-16GIS
Symbol: F4-3200C16D-16GIS
632.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.067 kg
Specyfikacja
Profil SPD Tak
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Opóźnienie SPD 38
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.35 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Opóźnienie CAS 16
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Przeznaczenie PC/serwer
Napięcie SPD 1.2 V
Typ pamięci RAM DDR4
Korekcja ECC Nie
Pamięć RAM 16 GB
Prędkość SPD 2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 16mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.