• G.SKILL DDR4 AEGIS 16GB 2400MHZ F4-2400C17S-16GIS
Symbol: F4-2400C17S-16GIS
649.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.035 kg
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Radiator
Pamięć RAM 16 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Typ pamięci RAM DDR4
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 2400 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość produktu 133,3 mm
Wysokość produktu 31 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 153mm
Długość 15mm
Wysokość 65mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.