• G.SKILL DDR4 32GB 2666MHZ NT F4-2666C19S-32GNT (OUTLET)
Symbol: F4-2666C19S-32GNT
Produkt używany, poserwisowy. Pamięc sprawna, opakowanie zastępcze.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Podświetlenie Nie
Pamięć RAM 32 GB
Opóźnienie CAS 19
Profil SPD Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 65mm
Długość 18mm
Wysokość 171mm
Gwarancja:
3 miesiące
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.