• G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO
Symbol: F3-1600C10D-16GAO
385.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.112 kg
Specyfikacja
Typ pamięci PC3-12800
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR3
Pamięć RAM 16 GB
Korekcja ECC Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Napięcie pamięci 1.5 V
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Opóźnienie CAS 10
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj opakowania DIMM
Szerokość 144mm
Długość 18mm
Wysokość 220mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Trzymać z dala od dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.