G.SKILL AEGIS DDR4 8GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16S-8GIS
Symbol:
F4-3200C16S-8GIS
319.00
| Dostępność |
Duża dostępność
| Waga | 0.035 kg |
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie SPD | 38 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 10mm |
Pamięć RAM:
8 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.