• G.SKILL AEGIS DDR4 8GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16S-8GIS
Symbol: F4-3200C16S-8GIS
319.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.035 kg
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Korekcja ECC Nie
Przeznaczenie PC/serwer
Opóźnienie CAS 16
Napięcie pamięci 1.35 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Napięcie SPD 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Typ pamięci RAM DDR4
Pamięć RAM 8 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Prędkość SPD 2133 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Profil SPD Tak
Opóźnienie SPD 38
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 170mm
Długość 72mm
Wysokość 10mm
Pamięć RAM:
8 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.