• G.SKILL AEGIS DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 F4-3200C16D-32GIS
Symbol: F4-3200C16D-32GIS
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.078 kg
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Napięcie SPD 1.2 V
Opóźnienie CAS 16
Typ pamięci RAM DDR4
Opóźnienie SPD 38
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 32 GB
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Napięcie pamięci 1.35 V
Prędkość SPD 2133 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 143mm
Długość 157mm
Wysokość 18mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.