G.SKILL AEGIS DDR4 16GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16S-16GIS
Symbol:
F4-3200C16S-16GIS
594.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.036 kg |
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie SPD | 38 |
| Profil SPD | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Szerokość | 66mm |
| Długość | 153mm |
| Wysokość | 17mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.