• G.SKILL AEGIS DDR4 16GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16S-16GIS
Symbol: F4-3200C16S-16GIS
594.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.036 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Napięcie pamięci 1.35 V
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Opóźnienie SPD 38
Profil SPD Tak
Korekcja ECC Nie
Napięcie SPD 1.2 V
Przeznaczenie PC/serwer
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Opóźnienie CAS 16
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość SPD 2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Szerokość 66mm
Długość 153mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.