• G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS
Symbol: F3-1600C11S-8GIS
202.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Pamięć RAM 8 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Typ pamięci RAM DDR3
Opóźnienie CAS 11
Napięcie pamięci 1.5 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu 30 mm
Szerokość produktu 133,3 mm
Szerokość 71mm
Długość 17mm
Wysokość 172mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.