G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS
Symbol:
F3-1600C11S-8GIS
202.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Szerokość | 71mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 172mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.