• G.SKILL AEGIS 5 DDR5 32GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636D32GX1-IS
Symbol: F5-5600J3636D32GX1-IS
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg
Specyfikacja
Szybkość przesyłania danych pamięci 5600 MT/s
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.25 V
Typ pamięci RAM DDR5
Korekcja ECC Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie CAS 36
Przeznaczenie PC
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Szerokość 170mm
Długość 62mm
Wysokość 15mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.