G.SKILL AEGIS 5 DDR5 32GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636D32GX1-IS
Symbol:
F5-5600J3636D32GX1-IS
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.04 kg |
| Specyfikacja | |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 62mm |
| Wysokość | 15mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.