• G.SKILL AEGIS 5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-IS
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-IS
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.07 kg
EAN 4713294237309
Zostaw telefon
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.35 V
Korekcja ECC Nie
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Opóźnienie CAS 36
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Szerokość 145mm
Długość 15mm
Wysokość 160mm
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.