G.SKILL AEGIS 5 DDR5 2X32GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636D32GX2-IS
Symbol:
F5-5600J3636D32GX2-IS
Mało
| Waga | 0.07 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 145mm |
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.