• G.SKILL AEGIS 5 DDR5 2X32GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636D32GX2-IS
Symbol: F5-5600J3636D32GX2-IS
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 0.07 kg
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Przeznaczenie PC
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR5
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Napięcie pamięci 1.25 V
Korekcja ECC Nie
Pamięć RAM 64 GB
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Opóźnienie CAS 36
Szerokość 161mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.